मंसिर १७ गते २०७६

माया युनिभर्स एकेडेमीमा शैक्षिक सामाग्री वितरण

तनहुँको व्यास ११ रातामाटा स्थित माया युनिभर्स एकेडेमी बिद्यालयका बिद्यार्थीलाइ सोमबार एक शैक्षिक सामाग्रीहरु वितरण गरिएको छ । बेलायत अार्मि अन्तर्गत क्विन्स गोरखा इन्जिनियर , इन्टेक १४ बिग्रेड गोरखा परिवारले बिद्यार्थीलाइ सामाग्री बितरण गरेको हो ।

बिग्रेडका मिलेन्र्द श्रेष्ठ, मीन गुरुङ, विशाल कुमाल, सन्तोष थापा, प्रकाश रानाले बिद्यार्थीलाई शैक्षिक समाग्री हस्तान्तरण गरेका थिए । बिद्यालयका प्रधानाध्यापक मंजिल रानाले यसरी बिद्यालयमा अाएर बिद्यार्थीलाई शैक्षिक सामाग्री ल्याएकोमा धन्यवाद दिदै शैक्षिक समाग्री हस्तान्तरणले बिद्यार्थीकाे अध्ययन कार्यमा थप सहयाेग पुग्ने धारणा व्यक्त गरे ।

कार्यक्रममा बाेल्दै सहयाेगदाताहरू मध्येबाट प्रकाश रानाले अाफुहरुकाे सहयाेगमा बालबालिकालार्इ शैक्षिक सामाग्री प्रदान गर्ने कार्यमा सहभागी हुदाँ निकै खुशी लागेको धारणा व्यक्त गरे । विद्यार्थीहरूलाइ कपि ३० दर्जन, कलम ३५ दर्जन, डट्पेन २० दर्जन, क्लकुलेटर २० थान, ज्यामिति बक्स २० वटा, मेटाउ १०० वटा सामाग्री हस्तान्तरण गरिएको बिद्यालयले जनाएकाे छ ।